CC Moore Neutralní boilie Air Ball Wafters Live System – 15mm 50ks

Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce... více informací »
CC Moore Neutralní boilie Air
Značka: CC Moore
239 Kč
Ověřit dostupnost
Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce...

Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce se vznáší těsně nadednem. Skvělá zbraň na prochytávané revíry a mazané kapry! Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce se vznáší těsně nadednem. Skvělá zbraň na prochytávané revíry a mazané kapry! Mix ptačích zobů a mléčných proteinů s krémovo-sladkou vůní, který je okamžitě účinný bez jakéhokoliv předkrmování. Pokud hledáte celoroční boilies účinné bez nutnosti velkých dávek krmení, je Live system ideální volba. V Anglii se toto boilie stalo velmi populární a na mnoha těžkých klubových vodách byli s jeho pomocí uloveni největší kapři.
Akční a ve slevě produkt CC Moore Neutralní boilie Air Ball lze koupit rovnou na našich stránkách v oblíbené sekci vyvážené boilies! Vyberte si parádní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. Tato značka CC Moore vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní sortiment za báječné ceny. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Oblíbený výrobek CC Moore Neutralní boilie Air Ball Wafters Live System - 15mm 50ks od dodavatele se skvělou pověstí CC Moore máte možnost dostat zrovna dnes téměř zdarma! Akční cena od 239 Kč.