Zeck Jig Spinner Mini Pink Whitey – 4g

Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci "ulítávají" na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází... více informací »
Zeck Jig Spinner Mini
Značka: Zeck
158 Kč
Ověřit dostupnost
Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci "ulítávají" na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází...

Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci „ulítávají“ na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází doba Jig Spinner Mini. Stejné možnosti vedení jako u většího bratra, i přes nižší hmotnost náhozy až na horizont, možnost chytání i v mělkých vodách, jako jsou říčky a potoky,… Takže je vám jasné, že ani žádný pstruh nebo tloušť nenechá proplout Jig Spinner Mini okolo sebe bez povšimnutí. váha: 6g,8g hloubka: variabilní zvukový efekt: neTento neodolatelný produkt Zeck Jig Spinner Mini Pink Whitey – 4g máte možnost dostat rovněž na stránkách v populární sekci třpytky. Nyní si můžete pořídit další zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Zeck. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Zeck Jig Spinner Mini Pink Whitey - 4g od známého dodavatele Zeck jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Nyní za 158 Kč.