Vass Prsačky VASS TEX 400E Lightweight – 47-48 / 13

Byli vyvinuty pro ty rybáře, kteří vyžadují lehčí prsačky, aby minimalizovali svoji výbavu. Jsou téměř o polovinu lehčí než... více informací »
Vass Prsačky VASS TEX 400E Lightweight
Značka: Vass
3 955 Kč
Ověřit dostupnost
Byli vyvinuty pro ty rybáře, kteří vyžadují lehčí prsačky, aby minimalizovali svoji výbavu. Jsou téměř o polovinu lehčí než...

Byli vyvinuty pro ty rybáře, kteří vyžadují lehčí prsačky, aby minimalizovali svoji výbavu. Jsou téměř o polovinu lehčí než prsačky 700 E Nova Edition. Tento typ je z vyroben z vysoce kvalitního Vass-Tex 400 materiálu, který i když je lehčí, tak je dostatečně odolný. Byli vyvinuty pro ty rybáře, kteří vyžadují lehčí prsačky, aby minimalizovali svoji výbavu. Jsou téměř o polovinu lehčí než prsačky 700 E Nova Edition. Tento typ je z vyroben z vysoce kvalitního Vass-Tex 400 materiálu, který i když je lehčí, tak je dostatečně odolný. Prsačky VASS 400E Lightweight jsou nástupcem typu 350E. Byli vyvinuty pro ty rybáře, kteří vyžadují lehčí prsačky, aby minimalizovali svoji výbavu. Jsou téměř o polovinu lehčí než prsačky 700 E Nova Edition. Tento typ je z vyroben z vysoce kvalitního Vass-Tex 400 materiálu, který i když je lehčí, tak je dostatečně odolný. Ostatní prsačky jiných výrobců v této třídě se jim jen těžko budou rovnat. Není to jen obyčejný „kus hadru“!
Ve slevě tento produkt Vass Prsačky VASS TEX 400E Lightweight – 47-48 / 13 můžete nakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu ve známé sekci prsačky a brodící kalhoty! Mrkněte na zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie za internetové ceny! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další zboží od výrobce Vass. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Vass poskytuje vysoce kvalitní výrobky. za dobrou cenu.

Diskontní produkt Vass Prsačky VASS TEX 400E Lightweight - 47-48 / 13 od známého výrobce Vass je dostupný teď za akční cenu. Právě nyní za skvělou cenu 3 955 Kč.