Zfish Podběráková hlava Spirit Camo Landing Net 42″

Kaprová podběráková hlava Spirit je vyrobená z jemné kamuflážní síťoviny a pevných ramen. Pro delší životnost mají ramena... více informací »
Zfish Podběráková hlava Spirit
Značka: Zfish
599 Kč
Ověřit dostupnost
Kaprová podběráková hlava Spirit je vyrobená z jemné kamuflážní síťoviny a pevných ramen. Pro delší životnost mají ramena...

Kaprová podběráková hlava Spirit je vyrobená z jemné kamuflážní síťoviny a pevných ramen. Pro delší životnost mají ramena ocelové koncovky. Kaprová podběráková hlava Spirit je vyrobená z jemné kamuflážní síťoviny a pevných ramen. Pro delší životnost mají ramena ocelové koncovky. Síť je velmi lehká, a to i když je nasáknutá vodou, zároveň je velmi šetrná k rybám. Její předností je velmi snadná manipulace při zdolávání a výpadech ryb. délka ramen 107 cm (42'') hloubka sítě 107 cm Dodáváno včetně černého, kovového kříže a nylonového přepravního obalu.

Akční a ve slevě výrobek Zfish Podběráková hlava Spirit Camo Landing Net 42" od dodavatele zboží Zfish máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně výhodně za 599 Kč.