Suretti Olovo válcové Bruce – 40g

Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže. Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti... více informací »
Suretti Olovo válcové Bruce
Značka: Suretti
33 Kč
Ověřit dostupnost
Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže. Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti...

Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže. Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže. V moderní kaprařině je kladen důraz na co nejrychlejší přizpůsobování měnícím se podmínkám, které při lovu u vody mohou nastat. Jednou z nejdůležitějších součástí sestavy je zátěž, která v dnešní době není pouze obyčejným olůvkem, díky kterému jste schopni nahazovat, ale i jakousi kotvou držící sestavu na místě, které je její přímou součástí plnící ještě další funkce. System BRUCE umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže.

Unikátní výrobek Suretti Olovo válcové Bruce - 40g od známého výrobce Suretti jednoduše najdete právě teď v naší nabídce extra výhodně! Aktuálně za 33 Kč.