Meiho Box Lure 3L(L-3L)

Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím... více informací »
Meiho Box Lure 3L(L-3L)
Značka: Meiho
148 Kč
Ověřit dostupnost
Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím...

Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím využijete každý koutek či škvírku pro vaše náčiní. Profesionální rybářské kufry a krabičky od japonské firmy Meiho jsou vyrobené z nejkvalitnějších plastů, jež jsou garancí vysoké funkčnosti a trvanlivosti. Prvotřídní a solidně zpracované zámky dovolují přenášení i velmi těžkých doplňků, které jsou pro rybařinu většinou vyrobené z olova. Extrémně pevná víka a zesílené bočnice zase dovolují posez na těchto kufrech. Veškeré kovové doplňky mají antikorozní povrchovou úpravu odolnou i velmi agresívní slané vodě. Velké kufry mají možnost v případě potřeby vyměnit zásuvky za krabičky. Všechny kufry a krabice na umělé nástrahy mají variabilně stavitelné stěny a jsou vyrobeny z materiálu netečného ke gumovým nástrahám. Výrobce: Meiho Rozměry: 27,5 × 13,1 × 4,5 cm
Ve slevě tento výrobek Meiho Box Lure 3L(L-3L) můžete koupit aktuálně tu na webu v populární sekci tašky! Máme pro vás další produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí!

Unikátní a oblíbený výrobek Meiho Box Lure 3L(L-3L) od společnosti s dlouholetou tradicí Meiho lze koupit v naší online nabídce extra se slevou. Momentálně k dispozici za 148 Kč.