Starbaits Prut M4 T-SPEC X50 3,6m 3,0lbs

Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání... více informací »
Starbaits Prut M4 T-SPEC X50 3
Značka: Starbaits
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání...

Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání ryby. Na druhou stranu v sobě blank skrývá dostatek síly pro daleké hody. Blank je vyroben z HMC IM uhlíku a osazen kvalitními SIC očky. Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání ryby. Na druhou stranu v sobě blank skrývá dostatek síly pro daleké hody. Blank je vyroben z HMC IM uhlíku a osazen kvalitními SIC očky. Povrch blanku je potažen a zpevněn opletem Ultra Mesh, který mu dodává pevnost i v extrémních situacích. Spolehlivé a odolné sedlo navijáku DPS 18 je minimalistické a skvěle ladí se štíhlým blankem prutu. Štíhlá rukojeť je potažená zpevňujícím Ultra Mesh opletem. Rozšířená koncovka poskytuje dostatek opory pro ruku při nahazování. Počet oček 5+1, velikost oček 50/40/30/25/20/16 mm, dvě horní očka jsou dvoupatková, spodní tři očka jsou třípatková. Matný elegantní design.

Nejprodávanější kousek Starbaits Prut M4 T-SPEC X50 3,6m 3,0lbs od známého předního výrobce Starbaits lze nakoupit právě nyní na našich stránkách za super cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 999 Kč.