Nash Partikl Small Seed Mix – 2,5l

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids.... více informací »
Nash Partikl Small Seed Mix -
Značka: Nash
359 Kč
Ověřit dostupnost
Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids....

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Směs sedmi mini semínek včetně konopí, taresu, dari a prosa. Jsou vylepšená himalájskou kamennou solí. Je to klasická směs semen, která je založená na směsích těch nejlepších ptačích semen vybraných samotným Nashbait šéfkuchařem Gary Bayesem. Nashbait Particles jsou čerstvé vařené partikly v uzavřených nádobách pro dlouhou životnost. Jsou dostupné v praktických 500 ml a 2,5 l dózách.

Hodně žádaný kus Nash Partikl Small Seed Mix - 2,5l od spolehlivé značky Nash pohodlně seženete právě nyní až neuvěřitelně levně. Nyní za 359 Kč.