Zeck Vábnička na sumce Clonk průměr 22mm L – 32 mm

Tato vábnička se nechá použít pohyby zápěstím. To není tak únavné jako u spousty jiných vábniček a i začátečníci se tento... více informací »
Zeck Vábnička na sumce Clonk
Značka: Zeck
794 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vábnička se nechá použít pohyby zápěstím. To není tak únavné jako u spousty jiných vábniček a i začátečníci se tento...

Tato vábnička se nechá použít pohyby zápěstím. To není tak únavné jako u spousty jiných vábniček a i začátečníci se tento způsob snadněji naučí. Tato vábnička se nechá použít pohyby zápěstím. To není tak únavné jako u spousty jiných vábniček a i začátečníci se tento způsob snadněji naučí. délka: 29 cm stačí jen pohyb zápěstí pro mělké i hluboké vody jednoduché dosažení klepání materiál: dřevo barva: přírodní povrch: voděodolný čirý lak
Tento levný produkt Zeck Vábnička na sumce Clonk můžete pořídit taky tu na stránkách v populární sekci vábničky na sumce! Nyní můžete najít nové produkty z této populární sekce za super cenu.

Nový kousek Zeck Vábnička na sumce Clonk průměr 22mm L - 32 mm od spolehlivé značky Zeck snadno můžete získat již dnes až neuvěřitelně levně! V současnosti pořídíte za cenu 794 Kč.