Carp Inferno Pop-up Boilies Xtra 16mm 150ml – Jahoda

Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Xtra pop-up... více informací »
Carp Inferno Pop-up Boilies Xtra 16mm 150ml -
Značka: Carp Inferno
199 Kč
Ověřit dostupnost
Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Xtra pop-up...

Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Plovoucí boilies je velice atraktivní nástraha pro celoroční rybolov. Vyznačuje se vysokým vztlakem. Při výrobě byly použity kvalitní esenciální atraktory, které z tohoto boilies dělají vysoce účinnou nástrahu. Pop-up je možno používat samostatně nebo v kombinaci s potápivým boilies. Tyto pop up jsou navíc zalité čistou esencí přímo do dózy.

Hodně prodávaný výrobek Carp Inferno Pop-up Boilies Xtra 16mm 150ml - Jahoda s osvědčenou značkou Carp Inferno máte možnost nakoupit zde nyní za super cenu. Akční cena již od 199 Kč.