Nikl Rozpustné Dumbells Attract Hookers Chilli & Peach 150g – 18mm

Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší... více informací »
Nikl Rozpustné Dumbells Attract Hookers Chilli & Peach 150g -
Značka: Karel Nikl
175 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší...

Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší dávku atraktorů a navíc je základní mix upraven tak, aby se mnohem rychleji rozpouštěl a nástraha tak uvolňovala do svého okolí atraktory ještě rychleji. Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší dávku atraktorů a navíc je základní mix upraven tak, aby se mnohem rychleji rozpouštěl a nástraha tak uvolňovala do svého okolí atraktory ještě rychleji. Nabízíme je ve tvaru válečků – dumbells, které jsou často výrazně účinnější než klasické kulaté nástrahy. Perfektní jak pro krátkodobý lov, tak pro závodní chytání.

Tento akční a ve slevě kus Nikl Rozpustné Dumbells Attract Hookers Chilli & Peach 150g - 18mm od značky s dlouholetou historií Karel Nikl naleznete v naší nabídce v bezva akci! Výhodně za super cenu 175 Kč.