CC Moore Neutralní boilie Air Ball Wafters Live System – 12mm 70ks

Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce... více informací »
CC Moore Neutralní boilie Air Ball Wafters Live System - 12mm
Značka: CC Moore
239 Kč
Ověřit dostupnost
Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce...

Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce se vznáší těsně nadednem. Skvělá zbraň na prochytávané revíry a mazané kapry! Neutrálně vyvážené boilie Live system, které má neutrální hmotnost vůči vodě a působí tak ve vodě přirozeně a pouze lehce se vznáší těsně nadednem. Skvělá zbraň na prochytávané revíry a mazané kapry! Mix ptačích zobů a mléčných proteinů s krémovo-sladkou vůní, který je okamžitě účinný bez jakéhokoliv předkrmování. Pokud hledáte celoroční boilies účinné bez nutnosti velkých dávek krmení, je Live system ideální volba. V Anglii se toto boilie stalo velmi populární a na mnoha těžkých klubových vodách byli s jeho pomocí uloveni největší kapři.

Tento oblíbený výrobek CC Moore Neutralní boilie Air Ball Wafters Live System - 12mm 70ks od dodavatele kvalitních produktů CC Moore snadno naleznete zrovna dnes za příznivou cenu. Výhodně za cenu 239 Kč.