Zeck Třpytka Chatterbait Pro Clear – vel.1/0 – 7g

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro... více informací »
Zeck Třpytka Chatterbait Pro Clear -
Značka: Zeck
184 Kč
Ověřit dostupnost
U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro...

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro všechny dravce. Stejná destička také velmi dobře chrání háček před plevelem a ostatními nečistotami ve vodě. V kombinaci s třásněmi a gumovou nástrahou jako „trailerem“, kterou je třeba Chatterbait doplnit (například Dude, Wilson nebo Boggy), získáte mimořádně atraktivní návnadu pro snadné a velice efektivní chytání. Chatterbait můžete plynule táhnout ve vodním sloupci, ale neméně úspěšné je i klasické jigování! Zatímco menší varianty jsou určeny zejména pro lov okounů, velké Chatterbaity jsou předurčeny pro lov štik.

Designový produkt Zeck Třpytka Chatterbait Pro Clear - vel.1/0 - 7g od přední značky Zeck jde nakoupit zrovna dnes extra výhodně! K sehnání zrovna v akci za 184 Kč.