Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk – vel.5/0 3g

Extra silné a ostré jigové háčky z japonské oceli. Precizně tvarované kulaté hlavičky dostupné v mnoha různých velikostech,... více informací »
Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk
Značka: Savage Gear
19 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Extra silné a ostré jigové háčky z japonské oceli. Precizně tvarované kulaté hlavičky dostupné v mnoha různých velikostech, které perfektně pasují na širokou řadu gumových nástrah. Úspěch v rybaření spočívá v pozornosti k detailu – dokonce i u malých předmětů, jako jsou jigové hlavičky. Proto jsme navrhli tyto kulaté jigové hlavičky s ultra ostrými kovanými háčky z karbonové oceli s nano hroty a mikro protihroty. Každá velikost háčku byla také pečlivě navržena s ideálním průměrem drátu pro optimalizovanou pevnost a penetraci. Precizně tvarované kulaté hlavičky se dodávají v řadě velikostí vhodných pro širokou škálu gumových nástrah. Mají také tři různé typy držáků těla, aby bylo zajištěno, že vaše gumová nástraha bezpečně drží na svém místě bez ohledu na to, jaké ryby lovíte.
Tento nejprodávanější produkt Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk – vel.5/0 3g seženete nyní tady na našich stránkách v populární sekci jigové hlavy. Nyní najdete akční výrobky ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Významný výrobce Savage Gear má na skladě kvalitní sortiment. za skutečně výhodné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.